Newsello.pl

Moto

Wypożyczanie busów

Potrzebujesz busa na kilka dni? To możliwe!

Porady
czwartek, 04 sierpnia 2016, 13:05
Pokazały się w Polsce zupełnie niedawno, a dziś rozkwitają. Wypożyczalnie samochodów użytkowych. Podpowiemy, dla kogo jest przeznaczona usługa, jakie są opcje i plusy wynajmu samochodów użytkowych.
Jak nie dać się oszukać podczas zakupu używanego motocykla?

Jak nie dać się oszukać podczas zakupu używanego motocykla?

Porady
wtorek, 02 sierpnia 2016, 13:43
Wielu ludzi decyduje się na kupno używanego motocykla. Powodem takiej decyzji jest przede wszystkim niższa cena. Najlepsze jednoślady bywają nawet droższe od samochodu. Na co powinniśmy zwracać uwagę podczas kupna jednośladu z drugiej ręki?
Samochód a ekologia

Samochód a ekologia

Porady
poniedziałek, 01 sierpnia 2016, 11:48
Dużo słyszy się o konieczności ograniczania emisji gazów cieplarniach. Słysząc te słowa, przeciętny Polak ma przed oczyma dymiące kominy elektrociepłowni i zrujnowane lasy deszczowe. Tymczasem, duży procent globalnej emisji stanowią spaliny samochodów.
JAPFEST 2015

JAPFEST 2016 - zlot miłośników japońskiej motoryzacji

Nowości
środa, 20 lipca 2016, 14:01
W dniach 29 – 31 lipca 2016 r. w Legnicy odbędzie się największy w Polsce zlot miłośników japońskiej motoryzacji JAPFEST 2016. W programie pokazy unikatowych pojazdów, zawody i przejażdżki driftingowe, prezentacja nowości i liczne konkursy.
Korzystanie z klimatyzacji

Błędy popełniane podczas korzystania z klimatyzacji

Porady
poniedziałek, 11 lipca 2016, 13:48
W lecie temperatura we wnętrzu auta potrafi dochodzić nawet do 50-60°C, co nie jest bez znaczenia dla działania klimatyzacji. Po wejściu do pojazdu nie włączajmy od razu chłodzenia, gdyż jest to jeden z wielu błędów jakie robimy korzystając z klimatyzacji.
Jak niektóre leki mogą wpłynąć na kierowcę

Jak niektóre leki mogą wpłynąć na kierowcę

Porady
piątek, 08 lipca 2016, 14:47
Jadąc na wakacje, człowiek, który od dłuższego czasu walczy z objawami choroby i stosuje różne leki, nie zawsze pamięta, że niektóre z nich mają wpływ na koncentrację uwagi czy percepcję.
Dzień Ojca

Darmowe przejazdy EcoCar dla ojców z okazji ich święta

Nowości
czwartek, 23 czerwca 2016, 11:30
23 czerwca ojcowie jeżdżą za darmo - to wyjątkowa promocja zorganizowana przez firmę taksówkarską EcoCar. Wcześniej z takiej oferty skorzystać mogły mamy w dniu swojego święta.
Opony letnie – jak wybrać te idealne?

Opony letnie – jak wybrać te idealne?

Porady
wtorek, 21 czerwca 2016, 12:44
Dobre opony letnie to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Te idealne muszą być nowe, wykorzystywać innowacyjną technologię, a przede wszystkim pochodzić ze sprawdzonego źródła.