Newsello.pl

Samochodowy Rajd Uliczny – nadjeżdża IV edycja!

W maju, studenci wyjadą na ulice Wrocławia by wziąć udział w jednym z najciekawszych wydarzeń tego roku! Dowiedz się więcej o niezwykłej imprezie, której sława rozeszła się po całej Europie!
Samochodowy Rajd Uliczny – nadjeżdża IV edycja! [fot. materiały prasowe]
Samochodowy Rajd Uliczny – nadjeżdża IV edycja! [fot. materiały prasowe]

Bądźcie gotowi, ponieważ już 19 maja (w sobotę) odbędzie się największa studencka impreza motoryzacyjna! Nie musicie znać szczegółowej budowy silnika ani wiedzieć co to jest alternator, żeby się świetnie bawić na Samochodowym Rajdzie Ulicznym!

O wydarzeniu

SRU stało się kultową i rozpoznawalną imprezą nie tylko na terenie Wrocławia, ale również całej Polski. Wieść o projekcie zdążyła już rozejść się po najróżniejszych zakątkach Europy i dotrzeć do egzotycznych regionów całego świata. Pomysłodawcą i realizatorem całego projektu jest Zrzeszenie Studentów Polskich  organizacja studencka działająca przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, mająca na celu między innymi umożliwienie innym studentom przeżycia niezapomnianych wspomnień za kółkiem w fantastycznym towarzystwie!

Co na Was czeka?

Samochodowy Rajd Uliczny to event, który jest niezapomnianą zabawą dla każdego miłośnika motoryzacji, jak również świetną okazją do integracji wrocławskiego środowiska akademickiego  siłą SRU są niesamowici ludzie! W tegorocznej edycji wystartuje 50 drużyn z różnych uczelni wyższych w naszym mieście, a Wrocław zamieni się na jeden dzień w wielki bal przebierańców.

Zadaniem każdej drużyny jest stylizacja zarówno samochodu, jak i wszystkich członków zespołu w wybranym przez siebie motywie. Wszyscy uczestnicy spotkają się na parkingu Stadionu Wrocław, gdzie odbywa się otwarcie zabawy, jak również jej finał. W tym roku organizatorzy przewidują połowę imprezy przeznaczyć na wykonanie różnorodnych zadań, a drugą na odwiedzenie stacji partnerskich rozmieszczonych na terenie całego miasta.

Zawodnicy będą musieli wykazać się kreatywnością, sprytem ale przede wszystkim tym czego nigdy nie brakuje studentom  poczuciem humoru. Niech wygrają najlepsi!

Jak wziąć udział?

Zapisy ruszyły 24 kwietnia!. Zajrzyjcie na fanpage Samochodowego Rajdu Ulicznego na facebooku, aby być na bieżąco: https://www.facebook.com/events/178597989459137/

Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji, ciekawostek i konkursów!

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Kultowe autobusy PRL-u – poznaj legendy polskich dróg! [fot. materiały prasowe]

Kultowe autobusy PRL-u – poznaj legendy polskich dróg!

Inne
wtorek, 08 maja 2018, 16:38
Całkiem niedawno informowaliśmy o tym, że słynne autobusy PRL-u wyjechały na ulice Warszawy. Dziś przyjrzymy się im dokładniej i poznamy motoryzacyjnych królów tamtych czasów! A do tego... wyjątkowa galeria zdjęć!

Zobacz również