Newsello.pl

10 powodów, dla których warto kupić auto używane od dealera

Samochody używane oferowane przez dealerów są obecnie coraz popularniejsze. Gdy także jesteś na etapie poszukiwania pojazdu z drugiej ręki, sprawdź z nami 10 powodów, dla których warto zakupić je właśnie w salonie dealerskim!
10 powodów, dla których warto kupić auto używane od dealera
10 powodów, dla których warto kupić auto używane od dealera

1. Auta z nowszych roczników

Poszukujesz nowego auta mającego nie więcej niż 5 lat? W takiej sytuacji warto udać się do salonu dealerskiego. To najlepsze miejsce, gdy poszukujemy pojazdów z nowszych roczników.

2. Auta z pełna historią przeglądów

Kolejnym plusem aut z salonów dealerskich jest pełna historia przeglądów i przebiegu. Nie narażasz się na sytuację, gdy sprzedający przekonuje, że pojazd nie ma książki serwisowej!

3. Auta w sprawdzonym stanie technicznym

Samochody przed wystawieniem na sprzedaż są dokładnie sprawdzane w autoryzowanym serwisie marki. To pewność, że kupujemy pojazd w stanie technicznym odpowiadającym opisowi w ogłoszeniu.

4. Auta z gwarancją

Otrzymujemy gwarancję na samochodu z drugiej ręki! Gdy pojawią się usterki objęte programem gwarancyjnym, naprawy zostaną wykonane bez opłat.
 
5. Auta w salonach dealerskich na terenie całego kraju

Jeśli także chcesz zakupić auta używane Warszawa to tylko jedno z wielu miast, gdzie można znaleźć je u dealerów. Oferty są dostępne w sieciach dealerskich na terenie całego kraju.

6. Auta z jazdą próbną

Nie musisz podejmować decyzji o zakupieniu auta bez wcześniejszego sprawdzenia jego stanu podczas jazdy próbnej. W salonach dealerskich możesz bez problemu odbyć jazdę próbną przed zdecydowaniem się na zakup.

7. Auta z różnymi opcjami finansowania

Nie masz gotówki na kupno auta? To żaden problem! W salonach dealerskich możesz kupić je także na kredyt albo wziąć w leasing. Wszystkie formalności możemy załatwić na miejscu.

8. Auta z tanimi ubezpieczeniami

Gdy chcemy zdecydować się na auto używane od dealera, możemy też wykupić od razu polisy ubezpieczeniowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

9. Auta z usługami naprawy w całej Polsce

Gdy kupujemy auto używane od dealera, możemy korzystać z dogodnego serwisu w punktach na terenie całego kraju.

10. Auta dostępne od ręki

Samochody oferowane przez dealerów są dostępne od ręki, dlatego nie musimy czekać na to, aż zostaną sprowadzone. Transakcję możemy załatwić błyskawicznie i nawet tego samego dnia możemy wyjechać z salonu swoim autem!

Jeśli nosisz się z zamiarem zakupu auta używanego w Warszawie, to zajrzyj na stronę http://www.autoplaza.com.pl/pl/samochody-uzywane/ford-uzywane.html, gdzie znajdziesz wiele ciekawych ofert.

Artykuł partnera

fot. pixabay.com/Arcaion

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również