Newsello.pl

Usłysz swoje miasto z BMW i3

Marka BMW w ramach nietypowej kampanii modelu elektrycznego i3 stworzyła film ukazujący Warszawę cichszą, przepełnioną niespodziewanymi dźwiękami zwykle zagłuszanymi przez hałas samochodów.
Usłysz swoje miasto z BMW i3
Usłysz swoje miasto z BMW i3

Pod hasłem „Usłysz swoje miasto” pokazuje, jak brzmiałyby ulice naszych miast, gdyby jeździło po nich więcej pojazdów elektrycznych.

„Usłysz swoje miasto” to film, który został zrealizowany na najbardziej ruchliwych ulicach stolicy na potrzeby nowej kampanii promującej BMW i3. Nagrany materiał podzielony został na dwie części – pierwsza pokazuje Warszawę jaką znamy, czyli głośną i przepełnioną hukiem silników. W drugiej części szum samochodów został usunięty, ujawniając nieoczekiwane dźwięki.

Elektryczna mobilność bowiem to nie tylko zmniejszona emisja CO2, ale także krok w kierunku tworzenia miast bardziej przyjaznych mieszkańcom. Dzięki kampanii „Usłysz  swoje miasto” marka zwraca uwagę na nowe podejście do motoryzacji i korzyści płynące z wykorzystania samochodów z elektrycznych.BMW i3 stanowi zatem doskonałą odpowiedź na potrzeby osób mieszkających w aglomeracjach. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,3 s. gwarantuje kierowcy sportowe emocje, z kolei możliwość niemal bezgłośnego pokonania trasy do 200 km oznacza, że samochód świetnie sprawdza się zarówno w gąszczu miejskich ulic, jak podczas wypadów za miasto. Model oferuje ponadto atrakcyjny, dopracowany design oraz przestronne, luksusowe wnętrze, a dzięki podwyższonej pozycji siedzenia, zapewniona jest lepsza widoczność i komfort jazdy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wyścigi samochodowe na Dolnym Śląsku

Wyścigi samochodowe na Dolnym Śląsku

Nowości
czwartek, 17 sierpnia 2017, 12:00
Zielone światło, pisk opon i auta pozostawione w tyle. Areną takich zachowań kierowców często stają się ulice dużych miast. Niepotrzebnie, bo zawody najlepiej organizować na przystosowanych torach, które są coraz bardziej popularne.

Zobacz również